Back

Klubas

MŪSŲ ISTORIJA

Travel Addicts Club yra žmonės, kuriems keliauti yra kaip kvėpuoti, kuriems mylimiausia šalis vis dėl to yra Lietuva, ir jie netveria savyje, kaip nori savo Lietuvą parodyti kitiems. Parodyti taip, kaip norėtų, kad parodytų jiems.

Mūsų istorija prasideda kiekvieno mūsų klubo kelionėse, kurios mus laikė ilgai ir stipriai įvairiuose pasaulio kampuose. Mes keliaudami išmokome fotografuoti ir nefotografuoti kai nereikia, išmokome pajausti, o ne pamatyti. Grįžę Vilniuje įkūrėme hostelį, vėliau vieną Nidoje, kempingą Vilniaus centre. Nidos svečių namuose sutikome japonę su kuria kažkada Ispanijoje atsitiktinai susitikę kartu gręžėme lietaus permerktus džinsus. Ir taip matydami, kad pro mūsų „namus“ praeina daug keliautojų, jaučiame, kad jiems Lietuvą galime parodyti dar įdomesnę.

Ir štai mes prieš jus – pirmieji priklausančių nuo kelionių klubo nariai ir įkūrėjai – buriame kartu tokius pačius ir jau vaikštome po Vilnių pasakodami apie savo miestą taip, kaip įdomu net mums patiems. Ir Vilnius tik pradžia, nes Trakai, Pervalka ir kitos puikios Lietuvos vietos jau ruošiasi. Šis klubas yra atviras ir laukia visų, norinčių patirti Lietuvą pačią geriausią, kokia ji tik yra.

Alina, Eglė, Benas

Mūsų komanda
Pasiklysti - geriausia, kas gali nutikti keliaujant
’’
’’
Susipažinkite – Alina

Alina trečdalį savo gyvenimo praleido kelionėse, spėjo ne tik pakeliauti, bet ir pagyventi visur nuo Kolorado iki Reikjaviko, nuo Londono iki Nidos, dabar nusprendė, kad atradimo džiaugsmu nori pasidalinti su kitais. Visada besišypsanti ir kupina idėjų, drąsiai ėmėsi misijos – keliauti po Vilnių ir parodyti jo gražiausias vietas keliaujantiems ir atrandantiems. Matyt todėl, kad pati daug laiko praleido kelionėse, Alina tiki, kad geriausi suvenyrai iš kelionių yra pyragų receptai, vietiniai muzikos instrumentai ar ypatingi mezgimo raštai, o svarbiausia – nepagražinti tos šalies, miesto ar kaimo gyventojų pasakojimai. Taigi nenustebkite, kai suprasite, kad Alinos vedama ekskursija virto ne tik pasivaikščiojimu po istoriją, bet ir kelione po kultūrą ir dabartį, nuspalvinta realių žmonių gyvenimu.

Kelionė yra distancijos susikūrimas, tiek fiziškai, tiek mintyse
’’
’’
Arvydas

Arvydas yra akademikas, universitete dėstantis politinę antropologiją, o laisvalaikiu balansuojantis akmenis. Jam kelionės – tai kartu ir žvilgsnis į save iš šalies, ir pažinimo pagrindas. Būdamas gidu ir pasakodamas kitiems apie savo gimtąją šalį ir miestą, pats geriau pažįsta tiek save, tiek kitus. Savo kelionių metu suprato, kokią reikšmę šiai patirčiai turi sutiktų žmonių pasakojimai. Todėl Arvydas keliautojams ne tik pasakoja miesto istoriją, bet ir stengiasi atskleisti neturistinę miesto pusę – pataria kur apsipirkti, pavalgyti ar pasilinksminti. Lietuva yra kiek drovi, bet graži ir įdomi šalis ir Arvydas pasidalins visu tuo su jumis.

Leisk netikėtumui tave užvaldyti
’’
’’
Airina

Kopianti į kalnus, brendanti per upes, sveikinanti vidurnakčio saulę, plaukiojanti jūrose, bėgiojanti miškuose ir ieškanti tikrojo žmogiško ryšio – tai mūsų Airina – aistringa keliautoja po pasaulį ir kitų vedlė Lietuvoje. Ji myli ir mėgsta tyrinėti gamtą, dažnai stebi pasaulį pro fotoaparato objektyvą. Kuo daugiau keliauja, tuo labiau supranta, kokia žavinga yra Lietuva – su savo ilga istorija, gamtos ramuma, žmonių paprastumu bei intriguojančiais pasakojimais. Norėdama tuo pasidalinti Airina ėmėsi misijos atskleisti šį grožį bei žavesį kitiems aistringiems keliautojams, kurie nori patirti tikrąją Lietuvą.